Lista osób zgłoszonych do Mistrzostw Szkół w Pomysłówkę

W środę 25 lutego 2015 roku w Sztumie odbędą się Mistrzostwa Szkół w Pomysłówkę. Oto lista osób zgłoszona do turnieju.

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sztumie

  1. Iga Kęsicka
  2. Asia Jesionkowska
  3. Klaudia Bordewicz

Uczestnicy obozu planszówkowego w Sztutowie

  1. Zuzia Omieczyńska
  2. Łucja Budzowska

Gimnazjum w Nowym Dworze

  1. Paweł Stolarski
  2. Patryk Czeszejko – Sochacki
  3. Damian Jeżowski

Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku

  1. Weronika Krawczyk
  2. Aleksandra Polkowska
  3. Marcelina Neydek

Szkoła Podstawowa Nr 23 w Elblągu

  1. Daria Mróz
  2. Aleksandra Kisłowska
  3. Krystian Dul

Zespół Szkół w Gminie Malbork

  1. Kacper Krupa
  2. Oliwia Rzezak
  3. Mateusz Siemianowicz
  4. Oliwia Izydorczyk

Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego w Malborku

  1. Katarzyna Rumińska
  2. Krzysztof Świątek
  3. Anna Cesarska

Szkoła Podstawowa im.Tysiąclecia Państwa Polskiego w Dzierzgoniu

  1. Mateusz Pałka
  2. Kamil Krejmer
  3. Dariusz Wilewski

Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Rodziny Sierakowskich

  1. Klaudia Miduch
  2. Wanessa Szmeil
  3. Aleksandra Goik

Szkoła Podstawowa w Ryjewie

  1. Monika Chojnacka
  2. Filip Połom
  3. Aleksandra Wasążnik

Gimnazjum w Ryjewie

  1. Ewelina Kucharska
  2. Anna Kozłowska
  3. Paulina Kotowska

SP5 Malbork

  1. Zuzanna Chrust
  2. Jakub Olszewski
  3. Joanna Sobolewska

Gimnazjum w Starym Targu

  1. Oliwia Bartnicka
  2. Zuzanna Cegłowska
  3. Marta Orlich

Szkoła Podstawowa nr 8 w Malborku

  1. Łukasz Dłużak
  2. Patrycja Trzcińska
  3. Maciej Firański

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Sztumie

  1. Mateusz Jankowski
  2. Klaudia Lewowicka
  3. Sandra Czechowska

Zespół Szkół Nr 1 w Malborku (szkoła podstawowa)

  1. Dariusz Sawkow
  2. Daria Pęczek
  3. Hanna Reksa

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. 2 Pułku Nocnych Bombowców “Kraków”

  1. Julia Kornacka
  2. Aleksandra Sosnowska
  3. Szymon Cyganowski

Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu

  1. Oliwier Glama
  2. Magdalena Oziemkiewicz
  3. Amelia Kośnik
  4. Bruno Kozakiewicz

Zespół Szkół w Gościszewie

  1. Oskar Potowski
  2. Paulina Werth
  3. Wiktoria Jedwabna

Szkoła Podstawowa w Starym Targu

  1. Antonia Klimkowska
  2. Sandra Mojsiejuk
  3. Łukasz Markowicz

Gimnazjum w Dzierzgoniu

  1. Mikołaj Pałka
  2. Kamil Dziubczyk
  3. Zuzanna Dziubczyk