Współpraca z wydawnictwem Unplugged

hattrickNasz Klub nawiązał współpracę z wydawnictwem Unplugged wydawcą gry Hat-Trick. Dziękujemy za przekazanie gier do testowania oraz egzemplarza do naszego Games Roomu. W grudniu tego roku przeprowadzimy Mistrzostwa dla klubowiczów. Na zwycięzcę oczywiście czeka nagroda ufundowana przez wydawcę w postaci gry Hat-Trick.IMG_4505 (1024x683)

 

Hat-Trick jest dzieckiem zrodzonym z dwóch pasji – futbolu i gier karcianych. Lata pracy włożone w taktyczną analizę meczów pod kątem systemu rozgrywki przyczyniły się do powstania gry nietuzinkowej, bo łączącej piłkarskie emocje z mechaniką dorównującą najlepszym produktom tego typu. Opisując to słowami planszowej braci, można powiedzieć, że na boisku Hat-Tricka spotykają się szachy z Jungle Speed. 

pic2029822_md pic2037732

Hat-Trick składa się z dwóch podstawowych elementów: gry w środku pola i akcji podbramkowej. Ta pierwsza jest taktycznym pojedynkiem “przepychanką” polegającym na takim zarządzaniu ręką, aby przy pomocy 3 typów zagrań (podanie krótkie, długa piłka, drybling) wprowadzić piłkę pod bramkę rywala. Akcja podbramkowa, z drugiej strony, przyspiesza grę do kilku szybkich zagrań zakończonych (bądź nie) oddaniem strzału. Wówczas przechodzimy do mini-rozgrywki pomiędzy strzelcem i bramkarzem, gdzie ten pierwszy określa siłę i precyzję strzału, a drugi próbuje „wyczuć” zamiary rywala. Podobnie jak w prawdziwym meczu, tak tutaj liczyć się będzie szczęście, a zespół “ciśnięty” przez cały mecz może jedną akcją rozstrzygnąć losy pojedynku na swoją korzyść.

pic2037734 pic2259935_md

 

Strona wydawcy: http://htgra.pl/