Wrz 21 2015

IV Mistrzostwa Szkól w Rummikub 2015

Plakat2015_1 [1280x768]

 

Formularz Zgłoszenia uczniów do Mistrzostw Polski szkół w Rummikub 2015

Lista szkół

Lista uczniów

Regulamin Finał

  1. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Lokomotywa w Sopocie
  2. Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Luboniu
  3. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza III Wielkiego w Szpetalu Górnym
  4. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Elblągu
  5. Gimnazjum nr 35 w Bydgosczy
  6. Szkoła Podstawowa Nr 88 im. D.G. Fahrenheita w Gdańsku
  7. Gimnazjum Nr 32 im. D.G. Fahrenheita w Gdańsku
  8. Zespół Szkół im.Jana Kasprowicza w Sztumie
  9. Niepubliczne Gimnazjum w Sztumie
  10. Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Sztumie
  11. Gimnazjum w Nowym Dworze Kwidzyński
  12. Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Rodziny Sierakowskich w Waplewie Wielkim
  13. Zespół Szkół Nr 1 w Malborku
  14. Szkoła Podstawowa Nr 5 w Malborku im. UNICEF
  15. Happy Kids Osowa
  16. „Publiczna Szkoła Podstawowa gen Stanisława Sosabowskiego w Kaliszu
  17. Szkoła Podstawowa nr 357 w Warszawie
  18. Gimnazjum w Miechucinie
  19. Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego w Malborku
  20. Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Dzierzgoniu
  21. Zespół Szkół w Gminie Malbork
  22. Samorządowa Szkoła Podstawowa im. mjr H. Sucharskiego w Gościcinie
  23. Szkoła Podstawowa nr 56 im A. Struga w Gdańsku
  24. Gimnazjum nr 5 im S. Żeromskiego
  25. Zespół Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu
  26. Szkoła Podstawowa w Czerninie
  27. Gimnazjum w Czerninie
  28. Szkoła Podstawowa w Cedrach Małych
  29. Zespół Szkół w Cedrach Małych
  30. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Malborku
  31. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku
  32. Szkoła Podstawowa nr 8 w Malborku
  33. Szkoła Podstawowa nr 70 w Gdańsku
  34. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej – Curie” Piastów
  35. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sztumie
  36. Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka w Malborku
  37. Szkoła Podstawowa nr 51 W Szczecinie
  38. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie
  39. Zespół Szkół w Starym Targu
  40. Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Zatorze
  41. Gimnazjum w Zatorze
  42. I LO im.gen. J. Bema w Ostrołęce
  43. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Ryjewie
  44. Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Ryjewie
  45. Szkoła Podstawowa nr 3 im.2 Pułku Nocnych Bombowców „Kraków” w Malborku
  46. Zespół Szkół w Gościszewie
  47. Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny w Warszawie