Paź 06 2016

Lista szkół biorąca udział w Mistrzostwa Polski Szkół w Rummikub

rummiplakat

7 października 2016 w Sztumie odbędą się Mistrzostwa Szkół w Rummikub.

Poniżej lista szkół, które wezmą udział w turnieju.

Gimnazja

  1. Gimnazjum Niepubliczne Fundacji „Nauka i Wiedza” w Warszawie
  2. Niepubliczne Gimnazjum w Sztumie
  3. Gimnazjum nr 3 w Elblągu
  4. Gimnazjum Nr 32 im.D.G.Fahrenheita w Gdańsku
  5. Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum w Gdańsku
  6. Gimnazjum w Cedrach Małych
  7. Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego w Malborku
  8. Gimnazjum w Nowym Dworze
  9. Gimnazjum nr 4 w Elblągu
  10. Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Ryjewie
  11. Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Luboniu
  12. Gimnazjum nr 5 w Gdańsku
  13. Gimnazjum nr 4 w Pruszczu Gdańskim
  14. Gimnazjum im Jana Pawła II w Dzierzgoniu
  15. Gimnazjum Nr 1 w Sztumie
  16. Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Czerninie
  17. Gimnazjum w Miechucinie

Szkoły ponadgimnazjalne

  1. II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Gorzowie Wlkp.
  2. I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego w Kosierzynie
  3. espół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Lublinie
  4. Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie
  5. Zespół Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu
  6. Zespół Szkół Zawodowych w Barlewiczkach

Szkoły podstawowe

  1. Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny w Warszawie
  2. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku
  3. Szkoła Podstawowa Nr 88 im.D.G. Fahrenheita w Gdańsku
  4. Szkoła Podstawowa w Dzierzgoniu
  5. Szkoła Podstawowa w Cedrach Małych
  6. Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Rodziny Sierakowskich w Waplewie
  7. Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu
  8. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Ryjewie
  9. Szkoła Podstawowa w Kamieńcu
  10. Suski Ośrodek Kultury – SKAMA w Suszu
  11. Publiczna Szkoła Podstawowa im.gen Stanisława Sosabowskiego w Kaliszu
  12. Szkoła Podstawowa nr 3 im.2 Pułki Nocnych Bombowców „Kraków” w Malborku
  13. Gimnazjum w Starym Targu
  14. Szkoła Podstawowa im. F. Jujki w Starym Targu
  15. Szkoła Podstawowa nr 56 w Gdańsku
  16. Szkoła Podstawowa Nr 9 im Kazimierz Jagiellończyka w Malborku
  17. Szkoła Podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim
  18. Szkoła Podstawowa nr 8 w Malborku
  19. Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Malborku
  20. Chrześcijańska Szkoła Montessori w Gdańsku
  21. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Słobitach
  22. Szkoła Podstawowa nr im. Marii Skłodowskiej – Curie w Elblągu
  23. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sztumie
  24. Szkoła Podstawowa im. Rodziny Donimirskich w Czerninie
  25. Szkoła Podstawowa w Miechucinie