Zapraszamy na Ligę Rummikub do Sztumu

Ligę Rummikub obejmował 6 turniejów od kwietnia do grudnia 2018.

Proste zasady:

  • Każdy turniej będzie oddzielnie punktowany.
  • Liczba punków będzie zależna od ilości osób biorących udział.
  • Nie trzeba brać udziału we wszystkich.

Turnieje odbywają się w restauracji Szwalnia w Sztumie

Daty:

  1. 19 kwietnia
  2. 24 maja
  3. 7 czerwca
  4. 8 wrzesień
  5. 11 października
  6. 13 grudnia

Początek turnieju o godzinie 19:00

kolejka  19 kwietnia:

  1. Paulina Korwek – 9 punktów
  2. Marek Dackiewicz – 7 punktów
  3. Elwira Tomasiak – 6 punktów
  4. Ania Toruń – 5 punków
  5. Agata Nabojczyk – 4 punkty
  6. Dominik Płotka – 3 punkty
  7. Arkadiusz Piróg – 2 punkty
  8. Krystian Dyler – 1 punkt

 

II kolejka – 24 maja

  1. Marek Dackiewicz – 7 punktów
  2. Agata Nabojczyk – 5 punkty
  3. Arkadiusz Piróg – 4 punkty
  4. Paulina Korwek – 3 punktów
  5. Ania Toruń – 2 punków
  6. Magdalena Wiechowska – 1 punkt

 

III kolejka – 7 czerwca

  1. Arkadiusz Piróg – 7 punktów
  2. Agata Nabojczyk – 5 punkty
  3. Marek Dackiewicz – 4 punkty
  4. Ania Toruń – 3 punkty
  5. Maciej Olszewski – 2 punkty
  6. Paulina Korwek – 1 punkt

 

IV kolejka – 27 września

1. Krzysztof Cebula – 12 punktów
2. Antoni Skarbek – 10 punktów
3. Nikodem Gajda – 9 punktów
4. Marek Dackiewicz – 8 punktów
5. Natasza Broniszewska – 7 punktów
6. Paulina Korwek – 6 punktów
7. Aleksandra Kołcz – 5 punków
8. Agata Nabojczyk – 4 punkty
9. Dominik Płotka – 3 punkty
10. Ania Toruń – 2 punkty
11. Ewa Cebula – 1 punkt

V kolejka – 11 października
 
1. Marta Rutkowska – 12 punktów
2. Joanna Jesionkowska – 10 punktów
3. Krzysztof Cebula – 9 punktów
4. Agata Nabojczyk – 8 punktów
5. Kinga Rutkowska – 7 punktów
6 Oskar Cebula – 6 punktów
7. Ania Toruń – 5 punktów
8. Krystian Dyller – 4 punkty
9. Marek Dackiewicz – 3 punkty
10. Paulina Korwek – 2 punkty
11. Alex Bubiło – 1 punkt
 
Tabela po 5 kolejkach
 
  1. Marek Dackiewicz – 29 punktów
  2. Paulina Korwek – 21 punktów
  3. Agata Nabojczyk – 26 punkty
  4. Arkadiusz Piróg – 13 punkty
  5. Marta Rutkowska – 12 punktów
  6. Krzysztof Cebula – 21 punktów
  7. Ania Toruń – 17 punków
  8. Joanna Jesionkowska – 10 punktów
  9. Antoni Skarbek – 10 punktów
  10. Nikodem Gajda – 9 punktów
  11. Kinga Rutkowska – 7 punktów
  12. Natasza Broniszewska – 7 punktów
  13. Oskar Cebula – 6 punktów
  14. Elwira Tomasiak – 6 punktów
  15. Dominik Płotka – 6 punkty
  16. Aleksandra Kołcz – 5 punków
  17. Krystian Dyler – 5 punkt
  18. Maciej Olszewski – 2 punkty
  19. Magdalena Wiechowska – 1 punkt
  20. Ewa Cebula – 1 punkt
  21. Alex Bubiło – 1 punkt
  • Restauracja Szwalnia – Bon 200 zł
  • Fotomono
  • Wydawnictwo TM Toys

Po 4 edycjach osoba z 1 miejsca kwalifikuje się do Mistrzostw Polski. W przypadku wcześniejszego awans z innych eliminacji, wchodzi kolejna osoba.