Powrót do SztumCon I – 21.03.2015

Fotorelacja

W minioną sobotę w pierwszy dzień wiosny wszyscy miłośnicy gier planszowych mieli okazję w siedzibie Sztumskiego Centrum Kultury przez całą sobotę poświęcić czas na swoje hobby. Odbył się Sztumcon konwent, którego celem jest wspólne i miłe spędzanie czasu przy stołach zastawionych nowoczesnymi grami planszowymi. Do dyspozycji graczy został oddany sporych rozmiarów Games Room. W trakcie konwentu odbył się turniej eliminacyjny do mistrzostw Polski w grze Splendor, w którym bezapelacyjnie po raz drugi w karierze został Arkadiusz Piróg ze Sztumu. Gratulujemy.

Dziękujemy wydawnictwom za wsparcie i pomoc w organizacji konwentu: firmie REBEL.pl, Trefl, Piatnik , FoxGames, Goliath Games Polska, Egmont, Granna, Tactic, Bakumi, TMToys, LucrumGames.

Dziękujemy Ani, Kubie i z Board Games Girl za dobrą zabawę przy planszy i miło spędzony czas. Dziękujemy, że byliście za nami. Dziękujemy również małej Helen, najmłodszej uczestnice konwentu ze wspaniałe występy artystyczne.  Dziękuje wszystkim za udział. Zapraszamy ponownie 5 września na II SztumCon.