Powrót do Zima 2017

Fotorelacja

Dziennik obozowy:

Poniedziałek 16.01.2017

Udało się po całonocnej podróży bezpiecznie dotrzeć do celu. Po drodze zwiedziliśmy Wadowice i muzeum Jana Pawła II, kończąc na konsumpcji przepysznych kremówek. Po dotarciu do ośrodka był czas na zakwaterowanie, regenerację sił, aby popołudnie móc spędzić na harcach na śniegu i przy planszówkach.

Wtorek 17.01.2017

Drugi dzień obozu upłyną na kąpielach w Aquaparku w Hotelu Gołębiewski oraz zwiedzaniu Leśnego Parku Dzikich Zwierząt. Dzień zakończyliśmy dyskoteką oraz przy grach planszowych.

Środa 18.01.2017

 Zaczęliśmy od spektaklu „Chłopiec z gwiazd” w teatrze lalek w Bielsku i zwiedzania starówki. Kolejnym punktem programu był wjazd kolejką na górę Żar. Następnie zwiedzanie Muzeum Browaru w Żywcu. Cześć obozowiczów kończyło dzień na stoku narciarskim lub na zabawach na śniegu. Wieczór tradycyjnie spędziliśmy przy planszy.

Czwartek 19.01.2017

Czwarty dzień obozu upłynął pod hasłem „Wisła”. Odwiedziliśmy Muzeum Beskidzkie w Wiśle, skocznie im. Adama Małysza na Malince, deptak, park zdrojowy. A wieczór to dyskoteka i planszówki.

Piątek 20.01.2017

Dzisiaj mieliśmy okazje zwiedzić i porównać Cieszyn po stronie polskiej i czeskiej. Zdecydowanie piękniejszy jest po naszej stronie. Czeski zatrzymał się w rozwoju jakieś 20 lat temu. Kolejnymi atrakcjami były: Muzeum Drukarstwa, kulig na bryczkach, konkurs Mam Talent, wieczór z grami oraz zabawy.

Sobota 21.01.2017

Spacer na górę Czantoria (995 m. n.p.m.), Sokolarnia (drapieżne ptaki) i wieczór z grami.

Niedziela 22.01.2017

Ostatni dzień obozu to czas powrotu do domu. Po drodze do domu zwiedziliśmy Łódź – ulice Piotrkowską, muzeum kinematografii i największy w Polsce dworzec kolejowy.